Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Виховують патріотів: Ніжинська гімназія №6 долучилася до благородної справи

«Не забуваємо про наших захисників — учасників Операції об’єднаних сил, спрямованих на протидію діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на сході України. Під час зимових канікул наші техпрацівники: Марина Євгенівна Олійник, Уляна Петрівна Гоза, Наталія Анатоліївна Коваленко та Людмила Миколаївна Нечваль розпочали плести другу маскувальну сітку для воїнів, а тепер — у вільну хвилину — продовжують. Долучаємось до благородної справи усім колективом за підтримки Валентина Шкарупи, голови громадської організації «Патріот», — зробила вчора, 10 січня, у перший день виходу на роботу після новорічних канікул, директор Ніжинської гімназії №6 Наталя Гула.

Напередодні Нового року, 31 грудня 2021 року, пані Наталя розмістила у соцмережі наступний допис: 

«Сплетені дітками і працівниками Ніжинських шкіл №1 та №6 зимові маскувальні сітки доїхали до бойового підрозділу 95 бригади в зоні ООС. Хлопці дуже дякували всім нам і вітали з прийдешнім Новим Роком і Різдвом Христовим!”

 А ось і початок – 3 грудня 2021 року:

«Беремось до нової роботи: з понеділка розпочнемо плести маскувальну сітку для наших захисників. Дякуємо Валентину Шкарупі, голові ГО «Ніжинська об’єднана міськрайонна спілка ветеранів АТО «Патріот», за можливість допомагати Українській Армії і разом із цим долучатись нашим учням і працівникам колективу до корисної справи, проявляти патріотизм не словом, а ділом».

Хоча з даних дописів стає зрозуміло, що, де і коли, журналіст сайту «УН» вирішила все ж таки звернутися до директора Ніжинської гімназії №6 Наталі Гули за коментарями.

Виявляється, все розпочалося з того, що на останню колегію управління освіти завітав голова Ніжинської об’єднаної міськрайонної спілки ветеранів АТО «Патріот» Валентин Шкарупа з проханням приєднатися до плетіння маскувальних сіток для українських захисників. За бажанням. Потрібні лише робочі руки, а необхідні матеріали школам надаватимуть. Зі слів Н. Гули, представники даної громадської організації самі шукають благодійників, які допомагають їм придбати ці матеріали.

До справи охоче взялися кілька ніжинських закладів освіти. В тому числі – і Ніжинська гімназія №6.

«Першу сітку – до кінця першого семестру — плели в основному учні. Цікаво було всім. Діти пишалися тим, що долучилися до такої благородної справи, — зазначає пані Наталя. – А другу ми тільки-но розпочали плести. Як ви вже знаєте, до справи приєдналися техпрацівники».

Директор гімназії також розповіла про давню дружбу освітнього закладу з 24 окремою механізованою бригадою імені короля Данила, яка дислокується у м. Яворів Львівської області. Учні разом з вчителями вітають військових зі святами – готують для них невеликі подарунки: малюнки, вироби з підручних матеріалів, рукавички. Захисники щиро вдячні ніжинським школярам за таку підтримку. У відповідь завжди отримують світлини про життєдіяльність бригади. Чергова добірка світлин надійшла до Ніжина зі святкування новорічно-різдвяних свят.

«Це спілкування потрібно і нам – для того, щоб усвідомлювати: ми всім закладом долучилися до спільної благородної  справи, виховуємо в дітях справжній патріотизм. І цим пишаємося», — підкреслила Наталя Гула.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано Н. Гулою

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-11 13:42:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин