Новини Чернігова

Виховательці з Чернігова вручили національну премію Global Teacher Prize Ukraine

2 жовтня до професійного свята Дня працівника освіти виховательці з Чернігова Наталії Песоцькій вручили національну премію Global Teacher Prize Ukraine. Про це повідомила дружина Президента України Олена Зеленська на своїй Instagram-сторінці.

“Відколи я дізналась історію чернігівської виховательки Наталії Песоцької, часто розповідаю її, щоб увесь світ знав, які вони, наші педагоги. Для яких їхня робота – більше ніж робота, а головна професійна якість – бути людиною. Коли на Чернігів падали російські бомби, вона не покинула вихованців свого інтернату і майже місяць провела із 30 дітьми в підвалах – заспокоювала, годувала, лікувала. А потім ще й вивезла всіх у безпеку”, — йдеться у повідомленні.

Більше про історію Наталії Песоцької, її життя з вихованцями у блокованому Чернігові та подальшу евакуацію з міста, читайте за посиланням.

Нагадаємо, що Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано у 2017 році ГС “Освіторія”.

Орден та звання: президент відзначив трьох освітян Чернігівщини


Джерело: Суспільне мовлення України
2022-10-02 12:12:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин