Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Вихованці Ніжинської мистецької школи серед переможців Всеукраїнського конкурсу

12 грудня відбулася довгоочікувана подія для учнів мистецької школи при КЗ Ніжинський фаховий коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької та студентки цього славетного коледжу – очна участь у фіналі Всеукраїнського двотурового багатожанрового конкурсу мистецтв «Зимові забави».

Ніжин представляли вихованці викладача вищої категорії естрадного співу Ніни Крутько. Приємно, що п’яте покоління учасників театру естрадної пісні «Vivat», не дивлячись на прем’єрний виступ на великій сцені, здобуло диплом лауреата І ступеню й перемогу в номінації «Глядацька симпатія». Крім того, учасники представили сольні номери. Як результат – вісім призових місць: чотири дипломи лауреатів І ступеню, три – ІІ ступеню, та один – ІІІ ступеню.

Приємно, що журі відзначило високий рівень виконавської майстерності, оригінальність та сучасність репертуару, емоційність та артистизм усіх виконавців. Участь у подібних конкурсах сприяє успішному розвитку творчих здібностей дітей, умінню триматися на сцені перед великою глядацькою аудиторією, шліфуванню вокального досвіду, становленню їх як самодостатніх особистостей.

Тож щиро дякуємо організаторам за високий рівень проведення заходу та підтримку молодих талантів!

Ніжин — твоє місто

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-16 10:50:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин