Місто і регіон

Вихованці Ніжинського ансамблю бального танцю «Ритм» виступили у Словаччині

Кожен місяць навчального року — унікальний! Січень — це час для підбиття підсумків за минулий рік та складання творчих планів на новий рік, а ще час для короткого перепочинку, перезавантаження та відкриття нових горизонтів. Особливо це актуально сьогодні й особливо для дітей!

Участь у міжнародних проєктах — один із видів навчально-виховної діяльності в Ніжинській хореографічній школі. Учні та вихованці творчих колективів школи з року в рік відкривають для себе різні країни світу та їх культуру, водночас змінюють себе, опановуючи нове і пізнаючи світ.

У перші дні нового 2023 року вихованці Зразкового аматорського ансамблю бального танцю «Ритм»(керівник Галина Тимошенко) відвідали Словаччину та стали учасниками «Українських фестин» у м. Попрад, метою проведення яких є налагодження творчих контактів, зміцнення міжнародних зв’язків та співпраці між двома країнами через дитячу творчість та формування творчого потенціалу молодого покоління.

Попрад — старовинне та чарівне словацьке містечко (за розміром і кількістю населення майже таке ж, як і Ніжин), розташоване у підніжжі Високих Татр. Зустріло тепло і привітно, зачарувало, подарувало незабутні враження… Мер міста Попрад Антон Данко, Громадська організація «Відродження нації» з м. Прилуки (голова Наталія Пономаренко), невтомний організатор — незрівнянна Тетяна Козаченко, куратори мистецького проєкту — вони зробили все для того, щоб зустріч відбулася, запам’яталася та залишила незабутній слід в серцях і українців, і словаків.

Юні ніжинці презентували вокально-хореографічні композиції на всесвітньо відомі українські мелодії «Ніч яка місячна», «Смерека», «Край, де я родилась і живу»… А ще від усього серця дякували народу Словаччини за підтримку України та вагому воєнну допомогу ЗСУ, за притулок для українських біженців та вагому благодійну допомогу тим, хто залишився в Україні. Всім — щира вдячність за розуміння, підтримку та віру в добро.

ДЯКУЄМО! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

За інформацією Ніжинської хореографічної школи

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-01-18 09:20:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин