Місто і регіон

Вихідні минули без тривог, але пильність втрачати не варто!

Доброго ранку, Ніжине!

Вихідні минули без тривог та надзвичайних ситуацій.

100% споживачів міста мають електропостачання, але через дефіцит електроенергії діють стабілізаційні графіки відключень. Також можливі екстрені відключення, які неможливо передбачити.

Теплопостачання та водопостачання є по всьому місту. Будьте уважні на дорогах, адже в період аварійних відключень світлофори в цих районах також не працюють.

Всі навчальні заклади міста працюють в штатному режимі.

‼️У зв‘язку з можливістю нових ударів по енергосистемі радимо завжди мати запас води на декілька днів та тримати мобільні пристрої і павербанки в зарядженому стані. Ситуація в енергосистемі залишається складною, тому вкотре нагадую, що потрібно заощаджувати та максимально економно користуватися побутовими пристроями, аби не перенавантажувати систему.

‼️Нагадую про те, що у місті розгорнуті 5 «Пунктів незламності». Там є опалення, генератори, тож у разі потреби можна буде зарядити гаджети й просто зігрітися, випити гарячого чаю:

— вул. Графська, 2 (НДУ ім. М. Гоголя, старий корпус);

 — вул. Незалежності, 5а (35 училище);

— вул. Шевченка, 10 (Аграрний інститут);

— вул. Студентська, 2 (намет МНС);

— вул. Космонавтів, 90 (намет МНС).

Пункти працюють ЦІЛОДОБОВО та без вихідних. У разі погіршення ситуації зі світлом додатково підготовлено 14 «Пунктів підтримки».

Бажаю всім мирного дня та робочого тижня!

🇺🇦🇺🇦Віримо в Перемогу!

З повагою Ніжинський міський голова Олександр Кодола

Джерело: uezd.com.ua
2022-11-28 12:56:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин