Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вибили двері! Родичі Covid-хворої увірвалися до лікарні та вимагали кисень

У Миколаєві посеред ночі розлючені родичі жінки, яка вмирала від коронавірусу, увірвалися до обласної інфекційної лікарні з вимогою надати кисень.

За словами головного лікаря Світлани Федорової, вони зламали шлагбаум і почали вибивати двері у приймальні, після чого з погрозами накинулися на персонал.

– Виявилося, що потім в’їхала якась машина, на кшталт “приватної швидкої”… Чи був у ній хоча б один медик – невідомо. Але там була вкрай важка хвора в агональному стані, сатурація 35. І не було кисню, – пише Світлана Федорова.

За її словами, цю хвору направили до Новобузької ЦРЛ, але там не було кисню та реанімаційного відділення, де б їй надали допомогу. Родичі не стали чекати, доки вона помре без допомоги, а транспортували її до обласного центру.

Попри те, що вони діяли таким агресивним способом, пацієнтку таки одразу госпіталізували та надали їй допомогу.

Проте співробітники поліції також викликали поліцію та написали заяву про подію.

Головна лікарка Світлана Федорова розповіла, що у регіоні спостерігається проблема із забезпеченням киснем. Водночас величезна кількість хворих потребує допомоги.

– Місцева влада досі не прокинулася і, окрім гарних звітів до Києва, – повний нуль! Третю добу немає обіцяної завтра якоїсь міфічної машини з киснем. Я знайшла сама виробника, людей, які заплатять за доставку 20 тонн. Від влади потрібно – дати бюрократичну відмашку на відправлення машини. За три дні – нічого! Їм ніколи, – написала лікарка.

Також вона звернула увагу на позицію поліції у цій ситуації.

– Я просила (письмово, давно) через соціальну напруженість надати охорону нашій лікарні, хоча б пост патрульної поліції поряд десь. Нуль! Ігнор! Написали – немає можливості, – уточнила спікер.

Головлікар звернулася до людей і попросила не діяти у такий спосіб і не підіймати руку на лікарів, які борються з наслідками пандемії коронавірусу.

Джерело: Світлана Федорова

Фото: Світлана Федорова

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-05 11:04:12

Магазин Автозапчастин м.Ніжин