Україна і світ

Вибухи в Київському районі Харкова 29 січня 2023 – що відомо про вибухи в Харківській області

Російські загарбники завдають потужних ударів по Харкову та Харківській області.

Оновлено 30 січня о 00:15. Очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що внаслідок ракетного удару С-300 постраждало щонайменше троє людей.

– Станом на зараз відомо, що внаслідок удару постраждало троє людей. Рятувальні роботи продовжуються, – зазначає він.

Оновлено 29 січня о 23:38. У Харкові зафіксовано влучання ворожої ракети у житловий будинок у Київському районі, повідомляє очільник ОВА Олег Синєгубов.

Зараз дивляться

– Попередньо, ракетою С-300. На місці працюють всі екстрені служби. Інформація про постраждалих та руйнування уточнюється, – зазначає він.

Оновлено 29 січня о 23:20. Під ударом Київський район Харкова – зафіксовано влучання у житловий будинок, повідомляє мер Ігор Терехов.

– У будівлі пожежа. Сильні пошкодження. За інформацією, що потребує підтвердження, є постраждалі, – зазначає міський глава.

Оновлено 29 січня о 22:59. У регіоні наразі триває повітряна тривога. Очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов підтверджує інформацію про атаки російських окупантів.

– Увага! Жителі Харкова та області, окупанти завдають ударів! Залишайтеся в укриттях, – наголошує він.

Варто зазначити, що наразі триває сигнал повітряної тривоги у Луганській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Миколаївській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській областях та Криму.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-01-30 02:15:47

Магазин Автозапчастин м.Ніжин