Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Виборюють для нас свободу і життя: Зеленський нагородив воїнів, які боронять Україну

У п’ятницю, 29 квітня, президент Володимир Зеленський вручив ордени Золота Зірка військовослужбовцям Збройних сил України, яким було присвоєно звання Героя України.

Відео нагородження оприлюднила пресслужба Офісу президента. Церемонія відбувалася в Маріїнському палаці, що в центрі Києва.

На церемонії були присутні українські військовослужбовці, члени родин загиблих воїнів, які були удостоєні звання Героя України посмертно, міністр оборони Олексій Резніков, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, секретар РНБО Олексій Данілов, голова Офісу президента Андрій Єрмак та інші.

Перед початком нагородження Володимир Зеленський виголосив промову. Він зазначив, що українські воїни зараз виборюють для всіх громадян України право на свободу і життя.

– Для мене велика честь сьогодні бути тут і мати можливість нагородити наших героїв, які присутні тут, які присутні в нашій історії та назавжди залишаться в нашій пам’яті. Які виборюють для нас життя, виборюють для нас свободу, можливість мільйонів українців, кожного і кожної з нас, бути зі своїми рідними, у своєму домі. Ми будемо завжди вдячними усім, хто став на захист нашої держави у цій війні, розв’язаній Росією. І завжди будемо пам’ятати кожного і кожну, хто віддав своє життя за кожного з нас, за Україну, – зазначив президент.

Зеленський нагадав, що повномасштабна війна в Україні триває вже 65-й день. І хоча в Кремлі сподівалися, що наша держава не вистоїть і п’яти днів, але завдяки українським воїнам-героям, завдяки єдності громадян і прагненню жити вільно Україна бореться.

– Ми будемо бити окупантів, поки не звільнимо нашу землю, поки не звільнимо наших людей, поки не відповімо за кожну смерть і за кожне знущання, яке окупанти принесли в кожен наш дім, яке вони принесли в нашу державу, – заявив Зеленський.

Президент висловив вдячність усім військовослужбовцям, які боронять Україну, а також українцям, які кожен на своєму місці робить усе для перемоги.

– І Україна обов’язково переможе. Від імені усього українського народу я схиляю голову перед рідними героїв, які загинули за Україну. У цій залі Маріїнського палацу, у якій зустрічали найвищих гостей держави, ми висловлюємо найвищу повагу до наших героїв. У цій Білій залі Героїв України ми нагороджуємо тих, завдяки кому Україна живе. Слава Україні! – наголосив Зеленський.


Варто зазначити, що орден Золота Зірка сьогодні, зокрема, отримав командувач Об’єднаних сил ЗСУ, генерал-лейтенант Сергій Наєв. Днями президент присвоїв йому звання Героя України.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-29 21:42:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин