Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вибори в Чернігові

Вибори в Чернігові

Центральна Виборча комісія призначила на 27 березня 2022 року проміжні вибори народного депутата в ОВО №206. У зв’язку з чим очікується активне політичне протистояння. Лідер політичної сили  Ярослав Ковган заявляє про те, що політична партія «Соціальна справедливість» буде примати участь у виборах.

Політична партія «Соціальна справедливість» одна з декількох  політичних партій, яка має надійний фундамент, політичну історію, «живе» представництво в кожному районному центрі Чернігівської області.

За період з 2017 по 2021 рік представниками політичної партії було  реалізувала понад 800 локальних, місцевих, районних, обласних та Всеукраїнських екологічних, соціально-просвітницьких, культурних, освітніх, медичних та благодійних проектів.

Вибори в Чернігові

Зокрема було проведено Перший Всеукраїнський фестиваль STEMосвіти, заходи з підтримки ветеранів, людей з особливими потребами , сиріт, Перший в Чернігові проект- ліфт «На рівних», який дозволив простим мешканцям отримати поради від успішних підприємців міста.

Особливого значення для політичної партії  є популяризація здорового способу життя та збереження екології.

Було організовано Перший в області психологічно-оздоровчий проект «Час змін», протягом якого більше 30 осіб під наглядом психолога, консультанта з харчування й тренера повністю змінили своє життя, отримали «нове тіло», стали сильними особливостями й лідерами в своєму соціумі.

Вибори в Чернігові

Готується до реалізації другий сезон проекту «Час змін» , який має вийти на Всеукраїнський рівень.

Представниками  «Соціальної справедливості» є  соціально-активні громадяни, підприємці, бізнесмени, спортсмени, вчителі, люди яким не байдуже суспільство в якому вони живуть, люди які знають чого вони хочуть, професіонали, які знають які зміни потрібні країні й місту, лідери, які знають як реалізовувати ці зміни і які готові стати рушійною силою в реалізації цих змін.

Саме тому відбувається дискусія і обговорення участі політичної партії «Соціальна справедливість» в виборах до ВРУ в березні 2022 року.

“Ми живемо в місті Чернігові, ми знаємо про проблеми які турбують населення, ми  знаємо нагальні ситуації  які досі не вирішені, ми  готові боротися й відстоювати інтереси та захист  простих людей в цей не легкий час. Після  проведення обговорення  та партійного праймеризу в кінці грудня буде проведено партійну конференцію на якому буде обрано кандидата  й ми офіційно заявимо про участь у проміжних виборах народного депутата в ОВО №206, представимо концепцію розвитку міста Чернігова та округу № 206”, – заявив лідер «Соціальної справедливості» Ярослав Ковган

Народ потребує соціальної справедливості  – ми є ті, хто реалізує це право!

08.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин