Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Вупі Голдберг заразилася коронавірусом – актриса у групі ризику

Американська актриса Вупі Голдберг заразилася коронавірусом. У 66-річної актриси легкі симптоми захворювання, оскільки раніше вона була вакцинована.

Про те, що Вупі захворіла, повідомила її колега та ведуча в шоу The View Джой Бехар. За її словами, глядачі не зможуть побачити Вупі на шоу цього тижня через позитивний тест на коронавірус.

– Чому я тут, а не Вупі? Що ж, на жаль, її тест дав позитивний результат. Ймовірно, вона повернеться наступного тижня. Її симптоми були дуже легкими, але ми все одно дуже обережні, – розповіла Джой під час трансляції однієї з програм.

Бехар додала, що поки хвороба у Вупі протікає легко. Попри це, шанувальники зірки переживають. 66-річна актриса перебуває у групі ризику через вік.

The View – це американське ранкове шоу, яке виходить на каналі ABC з 1997 року. Вупі Голдберг знімалася у багатьох телевізійних шоу та фільмах. Раніше вона була учасницею передачі Комічна допомога, потім вела авторську програму і навіть знімалася у фантастичному серіалі Зоряний шлях.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-04 11:16:39

Магазин Автозапчастин м.Ніжин