Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Вулицю Брюховця відгородять від кладовища

Вулиця Брюховця у Ніжині  існує своєрідним “переходом”, який поєднує вулицю Чернігівська з центральною вулицею – Московська. По Брюховця ходять діти та дорослі, хто до школи,  хто до роботи або просто поспішають повз цю вулицю у своїх справах. Також, на вулиці мешкає багато ніжинців, і всі жителі та перехожі бачать з протилежного від житлових будинків, далеко не приємний “краєвид” з могилами, хрестами, пам’ятниками тощо…

Комунальним підприємством ” Виробниче управління комунального господарства” розпочато роботи з монтажу огорожі кладовища “Центральне” з боку вулиці Брюховця. Монтаж включає в себе розчищення прилеглої території від сміття, порослі та зайвого ґрунту, вирівнювання майданчика під огорожу,  буріння свердловин і монтаж бетонних стовпів та встановлення бетонних огороджувальних плит. До робіт зі встановлення огорожі залучено бригаду дільниці обслуговування об’єктів благоустрою, а також автокран та екскаватор-навантажувач.

Загалом, вже повністю змонтовано зі сторони вулиці Чернігівська 11 бетонних плит довжиною 6 метрів та висотою 2 метри з запланованих 20. Контроль за якісним виконанням робіт з монтажу огорожі кладовища виконують головний інженер Сергій Баканов та інженер з благоустрою Сергій Гриценко.

Роботи тривають.

Унєніж

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-29 18:16:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин