Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Вулиця Пряма вже має своє освітлення!

Працівниками цеху з освітлення вулиць Ніжина на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченко, продовжується робота з монтажу нових ліхтарів на маленьких вулицях міста. Після повного монтажу нової лінії освітлення по вулиці 30 Років Перемоги, черга дійшла й до маленької вулиці з красномовною назвою Пряма. Ця вулиця відсутня, навіть , на Картах Google, але вона в Ніжині є, і на ній мешкають ніжинці, які теж потребують комфортного пересування своєю вулицею в темну пору доби.

Сьогодні, бригадою електриків комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” по всій довжині вулиці Пряма було змонтовано  нове та сучасне вуличне освітлення, що включає траверси та світлодіодні ліхтарі ST-30.

Вуличний LED світильник консольного типу ST-30-04 має потужність 30 Вт. Цей тип світильників є одним з найбільш популярних моделей саме для вуличного освітлення. Він досить компактний і функціональний, корпус виконаний з м’якого пластику, надійно захищає внутрішній механізм. Всі кріплення і складові світильника надійні і стійкі до деформацій, що захищає його від механічних впливів і, головне, від частої зміни температур. Цей світильник витримує широкий температурний діапазон: від-20○С до + 40○С.

Відтепер і мешканці вулиці Пряма зможуть оцінити всі переваги сучасного вуличного освітлення.

Unenizh.org.ua
2021-10-11 11:28:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин