Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Вуличне освітлення у Ніжині: горить не завжди, коли потрібно

Останнім часом ніжинці активно розміщують дописи у соцмережі, висловлюючи своє невдоволення роботою вуличного освітлення у місті.

Як раніше повідомляло Управління житлово-комунального господарства та будівництва, з 20 листопада поточного року вуличне освітлення повинно працювати за таким  графіком: з 17-00 до 23-00 ввечері; з 03-00 до 06-00 вранці. Наголошувалося, що це є вимушеним кроком з причини збільшення вартості електричної енергії протягом останніх місяців.

«Освітлення ПОВИННО працювати за вказаним графіком, але не завжди працює», — зазначив начальник Управління ЖКГ та Б Анатолій Кушніренко на щотижневій оперативній нараді, яка відбулася сьогодні, 13 грудня.

Перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко підтвердив дану інформацію щодо вулиці Чернігівської. Та й на інших вулицях існує аналогічна проблема.

Зі слів А. Кушніренка, одна з причин полягає в тому, що приблизно з 17.00 до 20.00 люди повертаються з роботи, вмикають електрику, тому лінія не витримує перевантаження.  Збільшилася кількість аварійних відключень через «Чернігівобленерго”.

«Якщо є потреба, зустріньтеся з керівником «Чернігівобленерго», адже необхідно вирішити це питання. Дійсно, це ж неправильно: коли потрібно людям – освітлення відключається, а коли ні – воно горить», — надав доручення Олександр Михайлович.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-13 20:58:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин