Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вулиця Котляревського буде перекрита впродовж декількох днів: зміни руху транспорту

Вулиця Котляревського буде перекрита впродовж декількох днів: зміни руху транспорту

Рух автотранспорту вулицею Котляревського від вулиці Мстиславська до Чернігівського лікеро-горілчаного заводу перекрито повністю до завершення аварійно-ремонтних робіт.

За словами речника інформаційної служби КП «Чернігівводоканал» Ігоря Грищенка, конкретні терміни поки вказати неможливо, але точно в найближчі дні — суботу та неділю, рух на цій ділянці буде перекритий.

У зв’язку з цим на вулиці Котляревського автобус №27 зараз об’їжджає місце аварії через вулиці Софії Русової та П’ятницьку. До своєї кінцевої зупинки – на вул. Гончій біля Лікеро-горілчаного заводу – він через це не доїжджає. Тобто пасажирам треба йти на найближчу зупинку по вул. Котляревського.

Нагадаємо, 12 березня вночі через руйнування камери на водопровідній мережі по вулиці Котляревського відбулася руйнація каналізаційного колектору та утворився провал на проїзній частині дороги. В аварійному порядку небезпечну ділянку дороги по вулиці Котляревського поруч з вулицею Мстиславська огородили та перекрили водопровід.

Без водопостачання залишився приватний сектор від фабрики «Стріла» до вулиці Котляревського, вулиця Профради, Чайковського, 3,5, приватний сектор по вулиці Чапаєва, вулиці Комунальна, частина вулиці Гонча, частина вулиці П'ятницька, Гоголя, 22, Мстиславська, 109, ЧЛГЗ, фабрика «Стріла».

Повний список адрес можна дізнатись на сторінці КП «Чернігівводоканал» у Facebook.

Фото – КП «Чернігівводоканал»

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.03.2021