Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Втратив 13 кг: танцюрист Дорофєєвої зі шрамом на голові розповів про свій стан

22-річний танцюрист із балету Наді Дорофєєвої Євген Гончаренко розповів про стан здоров’я і подякував користувачам мережі за підтримку. Подробиці одужання хлопець розкрив у своєму Instagram.

За словами Євгена, праве око бачить набагато краще, і за це він дякує компетентним лікарям. Стан отвору на шиї також поліпшується — він поступово затягується, і після декількох перев’язок можна забути про проблему. Хлопець також думає над ескізом татуювання, щоб красиво приховати цей шрам після відновлення.

Він також сильно втратив вагу за час лікування. На відновлення витрачалося багато енергії, і він скинув 13 кг. Для відновлення маси Євген дуже багато їсть і спить, а також намагається багато ходити — прогулянки ще нікому не шкодили.

1 серпня біля столичного гей-клубу Lift Євген випадково зіткнувся з військовим УДО. Той сильно вдарив хлопця, через що Гончаренко знепритомнів і впав на тротуар. Хлопець перебував у комі.

Нагадаємо, що днями танцюриста виписали з лікарні, де він провів майже місяць. Два тижні він пробув в комі, а під час ексклюзивного інтерв’ю ICTV вітчим Владислав розповів про вартість лікування. Щоденна вартість препаратів становила від 3 до 5 тис. гривень, а реабілітація може тривати понад рік.

Фото: Євген Гончаренко


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-24 19:45:41