Україна і світ

Втратила свідомість від болю: Світлана Лобода детально розповіла про термінову операцію

Втратила свідомість від болю: Світлана Лобода детально розповіла про термінову операцію

Українська співачка Світлана Лобода, яка робить кар’єру у Росії, нещодавно перенесла операцію на нирці. 36-річна співачка у подробицях розповіла на російському каналі, як це сталося.

Вона поділилася деталями операції в інтерв’ю у програмі Андрія Малахова “Прямий ефір”, пише “Комсомольская правда”.

За словами співачки, вона провела в лікарні десять днів після операції з видалення каменів у нирках.

“18-го числа у мене почалися прогони шоу. Ми починали репетицію, і у мене ногу затягнуло в траволатор (рухома доріжка). Я зрозуміла, що зараз втрачу ногу”, – почала Лобода. Навіть після цього інциденту вона не взяла паузу.

А через кілька днів Світлана почала репетицію з легким болем у животі.

“Приїжджаю на репетицію і відчуваю, що у мене тягне живіт. П’ю знеболюючі, вони не допомагають. Через дві години біль стає ще сильнішим, і віддає в спину. У якийсь момент я піднімаюся, щоб йти на сцену. І від різкого болю я втрачаю свідомість, ніби ніж вставили в спину – такі були відчуття”, – пригадує артистка.

View this post on Instagram

Мои дорогие… Пишу и плачу от боли и обиды Все, что со мной произошло за последние дни, причинило много боли и разрушило наши планы на встречу. Я так ждала этих концертов. Последние полгода мы круглосуточно готовили наше шоу. я хотела порадовать вас, удивить, вдохновить, отдать вам все, что накопилось во мне – всю мою любовь, все мои песни! Но жизнь – непредсказуема. Беда всегда приходит неожиданно и меняет все. Маленький камушек стал краеугольным. Мне потребовалась срочная операция. Врачи дали 3 минуты для принятия решения. У меня не было выбора… Вчера меня прооперировали. Я понемногу прихожу в себя. Пока сложно поверить в происходящее. Но я – фаталист, а значит все так как должно быть. Я благодарю всех за поддержку и обещаю: мы еще споем! . Наши партнеры, с большим трудом, нашли новые даты встречи: концерт запланированный к проведению 25 октября, переносится на 17 января 2019г. концерт запланированный к проведению 26 октября, переносится на 18 января 2019г. концерт, запланированный к проведению 28 октября, переносится на 20 января 2019г. если вы не сможете посетить наши концерты в январе, вы имеете возможность сдать билет. Все приобретенные билеты действительны на новые даты без обмена. Берегите себя и своих близких! Я обещаю скоро выйти на связь и поговорить с вами лично!

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on

Лобода також зазначила, що правильний діагноз їй поставили лише у другій з лікарень, куди вона потрапила.

І мені говорять: “У вас камені у сечоводі, які його перекрили. В туалет ви теж ходити не можете, і вам потрібно робити операцію,
– розповіла Лобода.

https://www.instagram.com/p/Bp6QQuzg3xF/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

“Я сиджу в холодній машині “Швидкої допомоги” і плачу, бо мені себе так шкода. Я стільки всього зробила, і що я підвела таку кількість людей, які з ранку до ночі цим займалися”, – додала співачка.

Коли Лободу виписали з лікарні, то за нею приїхав лідер гурту Rammstein Тілль Ліндеманн, вони разом відвідали ресторан, однак на питання Андрія Малахова про те, чи заради неї прилетів до Москви Тілль, співачка відповідати відмовилася. Як відомо, Ліндеманна підозрюють у батьківстві другої дочки Лободи.

https://www.instagram.com/p/Bp7zCHzCusW/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

 

Джерело Телеканал новини «24»
09.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: