Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Всупереч російським фейкам: до України прибув другий евакуаційний рейс із Кабулу

В Україну прилетів другий евакуаційний борт із Афганістану, на якому в країну прибули 83 людини.

З них 12 українців, а всі інші – громадяни інших країн, повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

– Крім громадян України ми допомогли евакуювати журналістів видань The Wall Street Journal та Радіо Свобода, а також жінок і дітей, які перебували у найбільшій небезпеці, – розповів очільник української дипломатії.

За його словами, операція з вивезення людей із Кабулу проводилася силами МЗС, Збройних сил України, а також Головного управління розвідки Міністерства оборони.

Кулеба додав, що пропагандистські ЗМІ Російської Федерації поширювали фейки про те, що Україна нібито кинула своїх громадян в аеропорту Кабулу і попрохав жителів країни не піддаватися на інформаційні провокації ворога.

Міністр наголосив, що Україна ніколи не залишить жодного свого громадянина напризволяще, в якій би точці земної кулі той не знаходився.

Крім того, голова української дипломатії додав, що вже розпочато роботу над відправкою в Кабул чергового евакуаційного рейсу.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-22 12:53:12