Новини Чернігова

Вступники, місце проживання яких зареєстровано на особливо небезпечній території, мають право на спеціальні умови вступу

Будівельні матеріали м.Ніжин

Вступники, місце проживання яких зареєстровано на особливо небезпечній території, мають право на спеціальні умови вступу

Наразі до таких територій в Чернігівський області належать  Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Семенівська, Городнянська міські територіальні громади. Перелік територіальних громад регулярно оновлюється, відстежувати зміни можна за посиланням.

Спеціальні умови вступу на прикладі Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка:

  • Вступники, зареєстровані на особливо небезпечній території, можуть вступати для здобуття ступеня бакалавра в НУЧК в межах квоти-2 (40% від державного замовлення) на основі повної загальної середньої освіти та на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра.
  • Вступники також мають право вступати до закладів вищої освіти або за результатами НМТ (ЗНО 2019-2021 років), або за результатами складання індивідуальної усної співбесіди в закладі освіти.

До подання заяви на вступ зверніться до приймальної комісії ЗВО для внесення інформації про спеціальні умови вступу до реєстру Єдиної державної електронної бази з питань освіти та подайте для цього відповідні документи

Це можна зробити особисто – завітавши до приймальної комісії (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 53, кімната 109), або дистанційно – надіславши на офіційну електронну пошту приймальної комісії ([email protected]) скановані копії документів, необхідних для реєстрації спеціальних умов вступу, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника. В темі листа напишіть «Спеціальні умови участі у конкурсному відборі».

Необхідні документи:

  • документ, що підтверджує місце реєстрації особи ( довідка за формою 13 АБО витяг з місця реєстрації, в тому числі сформований у додатку ДІЯ)
  • документ, що посвідчує особу
  • ідентифікаційний номер
  • документ про освіту

Подайте заяву на обрану конкурсну пропозицію з 11 липня в паперовій формі, а з 29 липня в електронні формі і до 8 серпня – якщо вступаєте за індивідуальною усною співбесідою, до 16 серпня – якщо вступаєте за результатами НМТ.

Пройдіть в університеті індивідуальну усну співбесіду з 9 по 16 серпня (за зверненням вступника може бути проведено дистанційно), у разі додаткового набору – до 26 вересня.

Виконайте вимоги до зарахування до 15:00 години 22 серпня після отримання рекомендації до зарахування (17 серпня). Укладіть договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання.

Ласкаво просимо до Університету!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

03.08.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин