Новини Чернігова

«Встановимо всіх нелюдів, що катували людей в Ягідному», – директор ДБР

Будівельні матеріали м.Ніжин

«Встановимо всіх нелюдів, що катували людей в Ягідному», – директор ДБР

ДБР продовжує документувати злочини російської армії проти мирного населення України.

Після Ірпеня та Тростянця працівники Бюро розслідувань почали документувати злочини військових рф у населених пунктах на Чернігівщині.

Про це повідомив директор Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов.

Серед сіл у тому числі і Ягідне, де окупанти тривалий час насильно утримували в підвалі та катували понад 350 мешканців.

«Ми встановимо всіх нелюдів, які катували наших громадян. Обов’язково буде справедливе судове покарання для злочинців», – наголосив директор ДБР.

За його словами, з середини травня слідчі Територіального управління ДБР Києва спільно з прокурорами Чернігівської обласної прокуратури розпочали проведення слідчих та процесуальних дій за фактами численних порушень законів та звичаїв війни військовослужбовцями збройних сил російської федерації.

«Те, що ми вже побачили не вкладається в голові. Так знущатись мирне населення можуть тільки варвари та рашисти», – підкреслив Олексій Сухачов.

Він нагадав, що у селі Ягідне у березні 2022 року в підвальному приміщенні загальноосвітньої школи рашисти у нелюдських умовах тримали у заручниках понад 350 жителів села. У підвалі у 150 кв.м протягом місяця тримали людей похилого віку, дітей, новонароджених, людям доводилось спати стоячи.

Внаслідок катувань та знущань, відсутності належних умов перебування близько 10 осіб похилого віку померло.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь