Україна і світ

Всьому є ціна! Зеленський про заяву Буданова щодо силового повернення територій

Будівельні матеріали м.Ніжин

Володимир Зеленський відповів на форумі в Давосі відповів на питання, чи погоджується він із заявою начальника ГУР Міноборони, генерала Кирила Буданова про те, що Україні забере усі тимчасово втрачені території і зробить це тільки військовим щляхом, бо іншого способу немає.

– Мені дуже подобається генерал Буданов, я його поважаю (сміється), – сказав президент, і ця фраза викликала хвилю оплесків.

Водночас Зеленський дав зрозуміти, що повернення, наприклад, Криму саме таким шляхом невиправдане з точки зору людських втрат.

– На сьогодні це сотні тисяч вбитих з нашої сторони. Буданов – професійна людина. Деякі речі я не повинен коментувати. Буданов провів зі своїми людьми дуже серйозну операцію в Афганістані. Це були дуже потужні кроки. Він абсолютно героїчна людина. І зараз він займається дуже важливими операціями, про які я не готовий говорити. Сміливості в ньому достатньо! Я думаю, він і сам міг би повернути ту чи іншу територію. Аде це його сміливість і впевненість! Я дуже радий, що такий дух у наших військових – це найголовніше. Але всьому є ціна! – підсумував президент України.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-24 02:10:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин