Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Всі ваші гроші на картках: НБУ спростував черговий фейк

У Нацбанку України спростували інформацію із соцмереж про те, що гроші з платіжних карток треба було зняти готівкою до 12 березня, бо наступного дня нібито вже не працюватиме система електронних платежів (СЕП).

– Одразу повідомляємо – це неправда! Насправді СЕП працює щодня – 23 години та сім днів на тиждень. Робочий день у СЕП впливає лише на дату відображення здійснених операцій у балансі банків. А операції з платіжними картками, такі як зняття готівки чи безготівкова оплата товарів чи послуг, не обробляються в СЕП, вони здійснюються через окремі платіжні системи (Mastercard, Visa, ПРОСТІР тощо), – пояснив регулятор.

Там також нагадали, що ці платіжні системи працюють і на вихідні, і вночі, тому банкомати і термінали працюють, незалежно від робочого часу банків.

– Сьогодні вже 13 березня, відповідно ви можете переконатися, що ваші гроші цілі й неушкоджені, а банкомати й термінали працюють як завжди. Тому ще раз просимо вас зберігати спокій та не вірити фейкам. І пам’ятайте, що ворог – підступний та брехливий, – наголосили в НБУ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-13 18:46:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин