Місто і регіон

Всі три роботи, які перемогли у конкурсі, будуть муралами в Ніжині на різних локаціях

Про це у різному говорили на черговому засіданні виконавчого комітету.

Минулого тижня відбулося визначення переможця на мурал по вулиці Гоголя. Конкурс проходив у два етапи — голосування громади, а далі голосування журі. Бали додали і вийшла розбіжність з тим кого обрала громада і з тим, хто переміг у конкурсі. Але конкурс пройшов згідно затвердженого положення й умов.

На засіданні виконкому думку журі і робочої групи висловили: Євгенія Липовецька — член Національної спілки художників України і директор Музейного комплексу Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя Анна Парубець.

Фото Ніжинської міської ради

Зі слів Євгенії Липовецької всі представлені роботи на конкурсі не ідеальні для стінопису й мають бути доопрацьовані своїми авторами. Наприклад, мурал, який обрали для вулиці Гоголя матиме покращену кольорову гаму, покращену загальну композицію тощо.

Тобто ніжинські художники допоможуть покращити вигляд робіт для перенесення їх на стіни у вигляді муралів.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Також, було наголошено на тому, що всі три роботи-переможці будуть втіленні у життя як мурали. Кожній роботі знайдуть відповідне місце і будівлю в Ніжині. Наприклад, роботу Катерини Васечко, яка отримала найбільшу кількість голосів від жителів Ніжинської громади, можуть розмістити на стіні однієї із ніжинських шкіл (це поки що одна із можливих пропозицій).

Обіцяють, що кінцевий результат порадує ніжинців та гостів міста своєю красою і доречністю.

uezd.com.ua

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-11 18:06:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин