Україна і світ

Всі керівники чинного режиму повинні піти у відставку, – Бойко

Всі керівники чинного режиму повинні піти у відставку, – Бойко

Абсолютно все нинішнє керівництво країни повинно залишити свої посади, бо всі вони принесли проблеми в країну. Таку думку висловив засновник “Опозиційної платформи – За життя”, народний депутат Юрій Бойко в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Бажано, щоб вони всі пішли скопом, тому що всі керівники чинного режиму – вони все принесли проблеми в країну. І це абсолютно нормально, коли вони повинні залишити свої посади, а новий президент повинен призначити нових керівників і вже спиратися на них”, – зазначив він.

Бойко підкреслив, що з досвіду минулих президентських виборів і призначення, в першу чергу призначаються працівники в президентську Адміністрацію. “Як мінімум для того, щоб готувати всі подальші документи і укази, які потрібні в цій ситуації, і ті призначення, які є прерогативою президента – це міністр закордонних справ, міністр оборони, це керівник ради безпеки, керівник служби безпеки, і т. д.”, – сказав депутат.

Також Бойко впевнений, що поточний склад Верховної Ради працюватиме мінімум два місяці. “Я хочу нагадати, що у нас парламентсько-президентська республіка, у нас головний країні, взагалі-то, парламент. Вже так вийшло, що діючий парламент – він був на підтанцьовках у президента. А насправді парламент повинен відігравати велику роль, ніж він грає. І одночасно він повинен бути відповідальним за те, що відбувається в країні. І жодні політичні амбіції не повинні затуляти державні потреби щодо призначення на посади тих людей, які необхідні країні”, – додав політик.

Раніше Бойко заявляв, що в цьому парламенті ніякої коаліції вже не буде.

Джерело: www.112.ua