Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Всеукраїнський фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» запрошує до участі жителів Чернігівської області

Всеукраїнський фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» запрошує до участі жителів Чернігівської області

З 1 по 30 вересня 2021 року відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини нашої країни для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Про це йдеться на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації.

Конкурсний список складається з понад 92 тисяч пам’яток нерухомої історико-культурної спадщини з усіх областей України, в тому числі й Криму. За попередні роки понад три тисячі учасників завантажили майже 330 тисяч світлин близько 38 тисяч об’єктів культурної спадщини – культових споруд, будинків, палаців.

Організатори конкурсу запрошують долучатися до конкурсу, подавати свої фото, щоб показати унікальність історико-культурних об’єктів свого краю та привернути увагу до їхнього теперішнього стану.

Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом вересня слід завантажувати на Вікісховище світлини власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам’яток. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який проміжок часу (головне, щоб це були власні роботи). Також можна завантажувати відео, де зображені пам'ятки.

Автори найкращих фото отримають цінні призи. Окремою номінацією відзначатимуться автори, які вперше беруть участь у конкурсі. Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.

Як взяти участь можна дізнатися на сайті конкурсу.

Сторінка конкурсу у Facebook «Вікі любить пам'ятки / Wiki Loves Monuments Ukraine».

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертайтеся до організаційного комітету конкурсу на електронну адресу: [email protected]

Фото – Eldar Sarakhman

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.08.2021

Залишити відповідь