Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Всеукраїнський табір «Дитячий екологічний парламент» уперше проведено онлайн

Всеукраїнський табір «Дитячий екологічний парламент» уперше проведено онлайн

Наприкінці липня відбувся Всеукраїнський табір «Дитячий екологічний парламент» (ДЕП), організований Національно-еколого-натуралістичним центром учнівської молоді. Уперше за свою історію  Всеукраїнський табір проведено в онлайн-режимі.

У роботі Дитячого екологічного парламенту взяли участь Анна Кулагіна, Тетяна Піціва і Вікторія Михайленко, вихованки гуртка «Юні зоологи» КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів», здобувачі освіти Менської гімназії Менської міської ради Менського району.

Під час знайомства на відеоконференцзв’язку було 85 молодих активістів еколого-натуралістичного руху, директори обласних еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, педагоги-наставники.

У ході роботи Дитячого екологічного парламенту діти уклали екологічну декларацію “Даю слово, що я…”, стали учасниками міні-вікторини “Світ природи”, фотоквесту з улюбленими тваринами, конференції “Розробка загальних рекомендацій щодо розумного споживання та екологічної культури”, екологічного челенджу з прибирання території біля власних осель, також спробували себе у ролі волонтерів, дізналися як здійснюється догляд та піклування про вуличних тварин, переглянули фільми “Для чого потрібна Екологія?”, “Сортування сміття”, “Переробка паперу”, прослухали лекції “Цвітіння” води”, “Вегетативне розмноження плодово-ягідних рослин”, “Глобальні екологічні катастрофи”.

На урочистому закритті, яке транслювалося онлайн, було оголошено найактивніших учасників загону «Еко-блогери», серед яких виявилася і Кулагіна Анна, яка отримає еконабір (зростаючий екоолівець і горщечок для нього) та сертифікат учасника Всеукраїнського табору «Дитячий екологічний парламент».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

08.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова