Місто і регіон

Всеукраїнський форум профспілкового навчання в Чернігові пройшов за участю перших осіб області

Всеукраїнський форум профспілкового навчання в Чернігові пройшов за участю перших осіб області1 лютого в Чернігівському Навчально-методичному центрі профспілок закінчив свою роботу Всеукраїнський профспілковий форум «Кращі практики профспілкового навчання (обмін досвідом) ». Проведення заходу
було приурочено до 30-річчя діяльності Центру, який наразі вважається найкращим в Україні.

Протягом двох днів керівники всеукраїнських профспілок, територіальних профоб'єднань, профспілкові викладачі, науковці та фахівці з профспілкової освіти з усіх куточків країни працювали над питанням розвитку цього напрямку.

У відкритті заходу взяли участь Валерій Куліч — голова Чернігівської обласної державної адміністрації, Ігор Вдовенко — голова Чернігівської обласної ради, Олександр Шубін — заступник Голови Федерації профспілок України, Ігор Москаленко — голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Василь Пась — виконавчий директор Чернігівського обласного об'єднання організації роботодавців.

Керівники області у своєму привітання із задоволенням згадали багаторічну плідну співпрацю Навчально-методичного центру профспілок з різними управліннями та відомствами Чернігівської ОДА, Чернігівської обласної та міської рад в питанні правової просвіти членів трудових колективів.

Виступаючи на пленарному засіданні Форуму, лідер профспілок області Ігор Москаленко відзначив без перебільшення унікальність Чернігівського профспілкового навчального центру. Цей заклад, один з небагатьох в Україні зміг не тільки зберегти профіль своєї діяльності, розвинути навчальну базу, але і став
лідером в провадженні інноваційних форм освіти дорослих.

Тільки за 2017 рік на базі Центру проведено 108 освітніх заходів для профспілкових кадрів та активу, в яких взяло участь більше 5 тисяч спілчан.

Підтверджуючи статус базового навчального Центру Федерації профспілок України, минулого року колектив навчального закладу прийняв 37 груп слухачів з інших регіонів країни. Тренери Навчально-методичного центру постійно працюють над розробкою нових тематик тренінгів та оновленням існуючих програм. Це є одним з факторів привабливості навчання в Чернігові.

В рамках соціального діалогу, Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Навчально-методичний центр профспілок проводили круглі столи, фахові дискусії та зустрічі з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

Загалом, програма всеукраїнського Форуму включала проведення пленарної частини, огляд виставки матеріалів з історії розвитку та сучасних здобутків профспілкової освіти, участь у майстер-класах, де були представлені нові форми і методи навчання.

Джерело: Уездные новости
05.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи