Місто і регіон

Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup»

08 грудня у Ніжині відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо «Sparta Cup» серед юнаків  та дівчат.
Вчерговий раз ГО СКЄ «Спарта»  проводить у місті змагання в рамках одного із наймасштабніших в Україні турнірів «Sparta Cup».
У змаганнях взяло участь 480 юних спортсменів, 36 команд, 10 областей України. «Sparta Cup» проходив у спортивному залі Ніжинського агротехнічного інституту на 4 татамі.
На церемонії відкриття спортсменів привітали: міський голова Анатолій Лінник, ніжинець, депутат київради Олександр Харченко, організатор, президент спортивного клубу єдиноборств «Спарта» Константин Смалій, голова Федерації футболу Ніжина Володимир Мамедов, депутат міської ради Іван Коробка, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради Павло Глушко, президент федерації дзюдо у Чернігівській області Олександр Крива.
Міський голова Анатолій Лінник привітав спортсменів, побажав проявити свої найкращі спортивні здібності у змаганнях, та здобути впевнену перемогу. Також подякував організаторам, тренерам та батькам за популяризацію дзюдо та за виховання юних спортсменів та чемпіонів.
Переможці були нагородженні кубками, медалями та подарунками.

Відділ з питань фізичної культури та спорту