Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Всегда была осторожна с оружием: Анджелина Джоли прокомментировала выстрел Болдуина

Американська акторка Анджеліна Джолі прокоментувала трагедію, яка сталася на зйомках фільму Іржа, коли актор Алек Болдвін застрелив оператора Галину Гатчинс.

Ця ситуація приголомлиша зірку, а також змусила задуматися про безпеку на знімальних майданчиках. Джолі висловила співчуття сім’ям Болдвіна і Гатчинс.

– Я не можу уявити, через що проходять ці сім’ї. Зараз горе та трагедія цього нещасного випадку просто шокують. Я завжди була дуже обережна, бо мені доводилося багато працювати зі зброєю, – сказала Джолі.

Сама Джолі неодноразово знімалася у бойовиках, тому їй часто доводилося працювати із зброєю та іншим небезпечним реквізитом.

– У тому, як поводитися зі зброєю і в тому, як її перевіряти, слід дотримуватися процедури та ставитися до цього дуже серйозно, – додала зірка.

Нагадаємо, що 22 жовтня актор Алек Болдвін застрелив оператора Галину Гатчінс, а також поранив режисера Джоела Соуза на знімальному майданчику.

За даними ЗМІ, Болдвін не знав, що пістолет заряджений бойовими патронами. Незабаром після трагедії актор повідомив, що співпрацює з поліцією в рамках розслідування, а також підтримує сім’ю загиблої.

Після цього трагічного випадку голлівудські кінооператори підписали відкритий лист із вимогою заборонити використання справжньої вогнепальної зброї на знімальному майданчику.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-05 09:49:14

Магазин Автозапчастин м.Ніжин