Україна і світ

Все, як Кузьма хотів, – Наталя Могилевська презентувала новий кліп “Personal Jesus”

Все, як Кузьма хотів, – Наталя Могилевська презентувала новий кліп "Personal Jesus"

Співачка Наталя Могилевська презентувала довгоочікуваний кліп “Personal Jesus”, який вона написала в пам’ять про загиблого Андрія Кузьменка.

Сьогодні, 8 листопада, у мережі з’явився офіційний кліп до треку Наталі Могилевської “Personal Jesus”. Ролик зірка зробила максимально простим та без спецефектів. Таким чином співачка акцентувала увагу на емоційності пісні та словах. 

Перед прихильниками Наталя Могилевська постала у чорній сукні. Артистка виконала пісню на сцені. В цей час за нею начебто спостерігав Кузьма “Скрябін”. 

Кузьма, все як ти хотів… Дякую тобі, друже, тепер я знаю, що в України є свій “Personal Jesus”. І це ти,
– зізналась Наталя Могилевська. 

Співачка зізналась, що пісня “Personal Jesus” стала однією з найпопулярніших у її кар’єрі. Трек став своєрідною сповіддю Наталії Могилевської, адже все, що вона відчуває після смерті Кузьми, вилилось у пісні.

“Мені потрібно було щось сказати, але висловити словами те, що я відчуваю і те, якими були наші відносини, просто неможливо! Думаю, пісня – це те, що, як мені здається, сам Кузьма сьогодні хотів би сказати українцям. Вона написана від його особи, в його стилістиці і з тієї теплотою і гумором, з яким він ставився до життя, до людей і до України. Ця пісня скаже набагато більше ніж будь-які слова”, – додала Наталя Могилевська.

Дивіться новий кліп Наталі Могилевської на пісню “Personal Jesus” (відео):

 

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: