Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Все, що залишається – кохання: Оля Полякова про роботу на Новий рік і гонорари

Українська співачка Оля Полякова поділилася, що планує працювати на різдвяні свята, а про відпочинок поки що навіть не думає.

Про це вона розповіла Фактам ICTV під час знімання для нового проекту Олександра Пономарьова. Популярний артист підготував музичний сюрприз для українців на Різдво.

– Який настрій ви передаєте цим проектом, цією піснею?

– Родинне тепло, національна ідея. Неважливо, якою мовою ми співаємо, яку музику ми співаємо, які стилі наслідуємо. Ми всі – українці, і тому в таких проектах об’єднуємося, аби показати, що ми любимо свою країну, свої свята, що ми любимо одне одного. Бо все, що нам залишається – це любов.

– Чи колядували ви у дитинстві?

– Ну, звісно, ми ходили колядувати, і це було найулюбленіше свято дитинства. Я дуже добре пам’ятаю, коли йдеш, набираєш цілий пакет цукерок. Взагалі я не любила солодке в дитинстві, зовсім! Але цукерки ходила збирати з великим задоволенням.

– Чи відпускаєте зараз колядувати дітей? Чи ці традиції вже відходять у вашій родині?

– Я не знаю, куди в центрі Києва, на Печерську, відпустити дітей (сміється). Ви що?! Дуже шкода, що ми не можемо зараз нікуди відпускати наших дітей. Моя старша донька, 16-річна Маша має право їздити вже саме у своїх справах, а 10-річна Аліса ще ніколи й ніде не була сама!

– Аліса вимагає подарунки на Різдво?

– А як же! Вона вимагає, і мало того, якщо подарунок корисний – це не подарунок. Одяг – це не подарунок, тераріум для її ящірки – теж. Потрібно купувати щось, що вона замовила спеціально. А якщо кажеш їй: Ну, давай, я подарую для ящірки тераріум, бо їй немає де жити. У відповідь я чую, що це не подарунок.

– А які подарунки хоче?

– Ну, якісь дурнички свої (посміхається).

– У вас зараз новорічний графік, як взагалі відновлюєтеся?

– Не відновлююсь. Буду відновлюватися десь в рехабі (сміється). На ретріті, я маю на увазі.

Я завжди перед зйомками ходжу до косметолога! Тому що жінка в моєму віці повинна за своїм обличчям слідкувати, бо у кадрі все повинно сяяти.

– Чи є у вас вже робота на Новий рік? Якщо так – подвоюєте, потроюєте гонорари?

– Звісно! І подвоюємо, і потроюємо. Цього року ми працюємо у Буковелі, тому завітайте до нас на концерт (посміхається).

– А на відпочинок поїдете після новорічних свят?

– Не знаю, бо в нас ще потім зйомки відеокліпу, і починається великий проект, на якому я сиджу у тренерському кріслі, тому ні.


– Що ви побажаєте на наступний рік усім українцям?

– Здоров’я побажаю! Нас вже два роки штормить від цієї болячки, і я дуже хочу, аби вона кудись поділась. Я хочу, аби всі були живі-здорові, а все інше ми заробимо. Головне – здоров’я!

– Що ви будете робити 1 січня?

– А 1 січня я і вся Україна піде зі мною в кінотеатр. На фільм Зірки за обміном, в якому я зіграла головну роль разом з головним героєм – Dzidzio, де ми помінялися тілами. Я буду грати чоловіка, а він жінку. Це дуже хороша сімейна драма, де є і бійки, і погоня. Це кіно – і місце для сміху, і місце для сліз. Це кіно красиве, на яке обов’язкова потрібно йти! Всією родиною, з друзями, колегами.

– Як ви вживалися в чоловічу роль? Можливо, у чоловіка запитували поради?

– Та що там вживатися? Я на Dzidzio дивилась. Почали з ходи, бо чоловіки по-іншому ходять, тримають поставу. Потрібно було вчити цю фізіологію. Спершу була хода, потім – жести, бо жінки жестикулюють так, а чоловіки – зовсім інакше! Це все треба було робити. Ми навіть займалися з педагогами. Ми пів року тільки готувалися, а потім ще рік знімали. Це не якийсь фільм, знятий нашвидкуруч, це красиве, велике, дуже дороге кіно. Але для глядача воно не буде дорогим! Тому приходьте, будь ласка. 


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-15 11:20:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин