Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Врятувати українців: МЗС намагається забрати наших громадян з Афганістану


Врятувати українців: МЗС намагається забрати наших громадян з Афганістану

Українське Міністерство закордонних справ робить усе можливе, щоб вивезти з Афганістану наших громадян. Українські дипломати контактують з усіма сторонами, які контролюють військову частину аеропорту в Кабулі, а також із силами, які гарантують безпеку переміщення до летовища.

Усіх українців намагаються зібрати в одному місці неподалік, щоб у потрібний момент доправити на борт літака. Аеропорт Кабула оточив натовп.

Тисячі афганців намагаються прорватися до літаків. Станом на 19 серпня, з неділі під час таких спроб загинуло 12 осіб, оскільки люди бояться залишатися під владою радикального угрупування Талібану.

Рух сьогодні оголосив про створення Ісламського емірату Афганістан. Таліби обіцяють не переслідувати опонентів. Однак західна преса пише про інше.

Видання The New York Times отримало секретний звіт для Організації Об’єднаних Націй. У документі йдеться, що бойовики розшукують громадян, які співпрацювали зі Сполученими Штатами Америки та їхніми союзниками для допитів та подальшого покарання.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-19 21:56:40