Місто і регіон

Врятувати вовка: зоозахисники б’ють на сполох

Врятувати вовка: зоозахисники б’ють на сполох

У спільноті «Захистити тварин – оновити законодавство» у Facebook опублікували пост про вовка, якого утримують у Чернігівській області в таких жахливих умовах. Точної адреси зоозахисники не називають, але за потреби готові надати. 

Активісти звертаються до небайдужих із проханням допомогти на законних підставах вилучити тварину. Згідно з нормами мінімальних площ для утримання, у вовка має бути вольєр 20м2, заввишки 3 м. Також серед переліку документів щодо права власності на дику тварину у власника мають бути документи та дозволи вилучення вовка з дикої природи або набуття його у власність в інший спосіб.  

І активісти зазначають, що мають бути перевірені питання порушення природоохоронного законодавства та ветеринарного контролю і перевірки вакцинації та стану здоров’я тварини Державною екологічною інспекцією в Чернігівській області та Держпродспоживслужбою у Чернігівській області, відповідно. Повернути таку тварину в дику природу, на жаль, уже не є можливими. Місце для порятунку вовка вже знайдено.

Джерело: Чeline 

Джерело: mynizhyn.com