Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Врятовано 30 жителів, ще 60 людей залишаються під завалами: поліція про авіаудар у Білогорівці

У Луганській області російські війська завдали авіаудар по будівлі загальноосвітньої школи у селищі міського типу Білогорівка. Близько 60 мирних жителів України залишаються під завалами.

За даними Поліції Луганської області, внаслідок ворожого авіаудару школа обвалилася та загорілася. За попередньою інформацією, у бомбосховищі школи люди ховалися від небезпеки.

Зараз з-під завалів врятовано 30 громадян, виявлено двох загиблих та сімох поранених. Ще близько 60 мирних жителів залишаються під завалами.

На місці події біля будівлі загальноосвітньої школи продовжують працювати рятувальники та поліцейські, які розбирають завали.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею 438 (Порушення законів та звичаїв війни) чинного Кримінального кодексу України.

Найбільше покарання за цією статтею передбачає тюремне ув’язнення на термін від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Вчора, 7 травня, внаслідок ворожого авіаудару по школі у Білогорівці на Луганщині будівля обвалилася та загорілася. Наразі пожежу ліквідовано, рятувальники розбирають завали. Вже відомо про двох загиблих та сімох поранених місцевих мирних мешканців.

Джерело: Поліція Луганської області

Фото: Поліція Луганської області

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-08 16:01:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин