Україна і світ

Вперше від початку бойових дій у Донецьк передали Благодатний вогонь – Вадим Новинький

27 квітня голова Опозиційного блоку Вадим Новинський в складі делегації Української православної церкви на чолі з керуючим справами УПЦ митрополитом Бориспільським та Броварським Антонієм привіз до Києва Благодатний вогонь для українців.

Вперше від початку бойових дій у Донецьк передали Благодатний вогонь – Вадим Новинький

– Вперше з 2014 року – з початку бойових дій на Сході України – Благодатний Вогонь, привезений до Києва з Єрусалима, передали у Донецьк.

Це сигнал нашим братам і співвітчизникам, які перебувають на непідконтрольній Києву території: ми залишаємося єдиними, як би нас не намагалися роз’єднати, – повідомляє голова фракції Опозиційний блок Вадим Новинський.

Він упевнений, що для людей по той бік лінії розмежування це можливість відчути причетність до великого свята, відчути єдність зі своїми братами в рамках єдиної церкви.

– Українська православна церква відіграє важливу роль в процесі об’єднання країни. Незважаючи на бойові дії, які тривають на Донбасі, Донецька і Маріупольська єпархія залишається єдиною.

Саме з духовного єднання має розпочатися реальне об’єднання країни, – зазначає політик.

Також Новинський вважає, що такі кроки можуть дати набагато більше для досягнення миру, ніж заяви політиків, які вправляються в красномовстві замість конкретних справ.

– Звістка про Воскресіння Христа і чудеса, що його супроводжують, несуть мир і любов, об’єднуючи віруючих, а не поглиблюють ворожнечу між громадянами однієї держави.

Саме з таких кроків починається процес подолання протистояння, починається шлях до миру, – додає Вадим Новинський.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ФАКТИ. ICTV
28.04.2019

Close