Україна і світ

Ворог зосередиться на битві за Сєвєродонецьк – воєнні аналітики

Будівельні матеріали м.Ніжин

Російські військові, швидше за все, віддадуть перевагу перемозі у битві за Сєверодонецьк, а не виходу на адміністративні кордони Донецької області.

Про це повідомляють військові аналітики Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War).

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що російське командування, швидше за все, розуміє, що не зможе захопити Донецьку область, але думає, що може вийти до адміністративних кордонів Луганської області.

Думку Гайдая підтримують аналітики Інституту вивчення війни.

– Російське військове командування, швидше за все, приділятиме пріоритетну увагу битві за Сєверодонецьк. При цьому деякі зусилля спрямують і на руйнування українських наземних ліній зв’язку (GLOC) у східній частині Донецької області, зазначають аналітики.

Захоплення Сєвєродонецька війська РФ хочуть з півночі та півдня. Невдалі спроби росіян форсувати річку Сіверський Донець у районі Кремінної можуть змістити російські операції з оточення військ ЗСУ далі на схід, ближче до Сєвєродонецька через Рубіжне, а не проводити ширше оточення за декількома напрямками.

Окупанти також скорочують поступ до Слов’янська з Ізюма через невдалий наступ у районі міста. Українська авіація продовжує завдавати ударів по супротивнику на північ і схід від Ізюма.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-16 10:59:16

Магазин Автозапчастин м.Ніжин