Новини Чернігова

Ворог перекидає сили до кордону з Чернігівською областю

Будівельні матеріали м.Ніжин

Ворог перекидає сили до кордону з Чернігівською областю

Російське командування перекидає до брянської та курської областей підрозділи, які можуть взяти участь у відволікальних маневрах на Сумському та Чернігівському напрямках.

Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій ЗСУ.

На станції клімово та суземка брянської області прибувають ешелони з танками Т-80, як і на суджу та «льгов-київський» курської області.

«Кількість сил і засобів російських окупаційних військ біля кордону із Сумською та Чернігівською областю недостатня для відкриття, скажімо так, другого фронту. Але цей склад може бути перекинутий, щоб активізувати дії на кордоні, які відволікають увагу ЗСУ», — йдеться в повідомленні.

Там зазначають, що росіяни наразі не можуть відкривати другий фронт через брак ресурсів, але постійна демонстрація загрози наступу може сковувати сили ЗСУ. «На це й робиться розрахунок, щоб зменшити контрнаступальний потенціал ЗСУ», — зазначають в управлінні.

У ранковому зведенні від Генштабу ЗСУ також повідомлялося, що в частинах сил спеціальних операцій збройних сил білорусі відбувається перевірка бойової готовності.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.08.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин