Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ворог не досяг цілей: у Міноборони заявили, що Україна виграла першу фазу війни

У Міністерстві оборони заявили, що Україна виграла першу фазу війни із Росією. Про це під час брифінгу заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

За її словами, ворог не досяг жодної з поставлених цілей, при цьому зазнавши тяжких втрат.

— Ключовою задачею ворога було — за декілька днів захопити Київ і взяти під повний контроль всю державу. Це була перша фаза війни і ворогові не вдалося її виконати. Під час цієї фази ворог використовував 24 батальйонно-тактичні групи, своїх спецпризначенців і поніс великі втрати, — зазначила вона.

Заступниця очільника Міноборони додала, що ЗСУ нанесли абсолютний удар ворогу і перша фаза була виграна Україною. Після чого, ворог почав використовувати іншу тактику і стратегію у війні з Україною.

Маляр наголосила, що війна перейшла у другу фазу, де Україну очікує надзвичайно складний і тривалий етап боротьби до повного звільнення територій у міжнародно визнаних кордонах.

— Третій місяць триває це повномасштабне вторгнення… Війна, фактично, перейшла у другу фазу, і цим водорозділом фактично є оборона Києва, – зазначила Маляр.

Вона зауважила, що Росія, завдяки наявним запасам, переважно, радянської зброї, може собі дозволити вести “довгу інтенсивну війну”.

У зведенні Інституту вивчення війни від 10 травня зазначається, що українські сили оборони продовжили контрнаступ на півночі Харкова, успішно відтісняючи окупаційні війська до кордону РФ.

Зазначається, що українські війська звільнили кілька міст на північ від Харкова та продовжили просування на північ від нещодавно звільненого Старого Салтова.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-11 18:07:51

Магазин Автозапчастин м.Ніжин