Україна і світ

Волонтери вийшли з автобуса вночі на дорогу у відповідь на відмову водія вимкнути російськомовний серіал

У компанії Winew вибачилися перед волонтерами
Волонтери вийшли з автобуса вночі на дорогу у відповідь на відмову водія вимкнути російськомовний серіал. Про це написала волонтер і медик Ярина Чорногуз на своїй сторінці в Facebook. 

Повідомляється, що дві дівчини-волонтера поверталися з похорону загиблого в зоні ООС Миколи Сорочука. У певний момент вони попросили водія змінити серіал, який показували пасажирам, через те, що його транслювали російською. Водій дівчатам в цьому відмовив, повів себе агресивно. Не підтримали волонтерок й інші пасажири.

“Коли я підійшла і ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я нещодавно повернулася із зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко всю ніч слухати телепродукт окупантів, водій відмовився це зробити. Ми почали наполягати далі, Настя включила камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук. Водій зажадав, щоб ми дізналися думку більшості автобуса”, – написала Чорногуз.

Волонтер стверджує,що не отримала підтримки пасажирів.

“Слова, що я повертаюся з похорону свого хлопця – бійця, який загинув, захищаючи їх можливість вільно пересуватися неоккупированными дорогами України, зустріли мовчанкою з винними очима”, – наголосила волонтер.

У підсумку, дівчата вийшли посеред траси.

В компанії Winew вибачилися перед волонтерами.

“Ми хочемо вибачитися за неприпустиму поведінку працівників фірми. Наша позиція однозначна: подібні ситуації ганебні і  не повинні повторюватися в майбутньому”, – зазначили в компанії. 

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close