Володимир Зеленський розповів про наслідки нічної атаки рф

Президент України Володимир Зеленський розповів про повітряну атаку рф у ніч на понеділок, 7 липня.
За його словами, серед постраждалих внаслідок чергового воєнного злочину країни-агресора є діти, наймолодшій з яких три роки.
«Із ночі тривають аварійно-рятувальні роботи на Донеччині та Дніпровщині. У Харкові розбирають завали після удару по житлових багатоповерхівках. Двадцять сім людей поранено, серед них три дитини. Наймолодшій, дівчинці, всього три роки. Трьох людей госпіталізували. На жаль, в Одесі загинула людина. Мої співчуття рідним та близьким», — написам глава держави.
Він також зазначив, що цієї ночі росіяни атакували Україну 101 дроном, з них абсолютна більшість — російсько-іранські «шахеди».
Загалом же за минулий тиждень ворог запустив по нашій країні 1270 дронів, 39 ракет і майже тисяча КАБів.
«Дуже розраховуємо, що партнери виконають усе те, про що ми домовлялися. ППО — це головне для захисту життя. Також уже доволі динамічно реалізовуємо домовленості про інвестиції в наше власне виробництво зброї, зокрема всіх типів дронів. Особлива увага — дронам-перехоплювачам. Контрактуємо по максимуму. Дякую всім партнерам, хто допомагає», — додав Президент.