Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Вокалісту чернігівського драмтеатру присвоїли звання «Заслуженого артиста України»

Вокалісту чернігівського драмтеатру присвоїли звання «Заслуженого артиста України»

Провідному майстру сцени, артисту-вокалісту Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Едуарду Брагіді присвоїли звання «Заслуженого артиста України».

Відповідний Указ з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва підписав Президент України 9 листопада.

Про це йдеться на сторінці закладу у Facebook.

Вокалісту чернігівського драмтеатру присвоїли звання «Заслуженого артиста України»

За час роботи в театрі з 1992 року Едуард Брагіда зіграв багато різнопланових – як вокальних, так і суто драматичних ролей у різножанрових виставах. Найбільш яскраві такі, як Іван (опера М.Аркаса «Катерина» за поемою Т.Шевченка), Султан (опера «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського), Степан (дума-опера «Сліпий» за поемою Т.Шевченка «Невольник»), Радник («Кумир душі моєї…» Д.Фонвізіна), Гриць («У неділю рано зілля копала» за О.Кобилянською), Іван Іванович («Миргород» за М.Гоголем), Джордж («Французька вечеря» М.Камолетті), Сільвіо («Слуга двох панів» К.Гольдоні), Граф Альмавіва («Безумний день, або Весілля Фігаро» П.-О.Бомарше), Констебль Уоррен («Наше містечко» Т.Уайлдера), Гнат Карий («Назар Стодоля» Т.Шевченка), Джон Сміт («Тато в павутинні» Р.Куні), Малий Бобі («Каліка з острова Інішмаан» М.МаккДонаха), Антон («ЖадOFF» за О.Островським), Голландець («Смішні гроші» Р.Куні), Апраш («Циганка Аза» М.Старицького), Запорожець і Пацюк («Ніч перед Різдвом» за М.Гоголем), Голова («Майська ніч» М.Старицького за М.Гоголем), Степан Дранко («Пошилися в дурні» за М.Кропивницьким), Богаєвський («Балада про Крути» А.Покришеня), Жеронт («Скапен» за п’єсою Мольєра «Витівки Скапена»), Едік («Танго» С.Мрожека) та багато інших.

Колеги бажають Едуарду Михайловичу натхнення і наснаги, яскравих різнопланових ролей, симпатій і вдячності глядачів та нових творчих успіхів на сцені рідного театру.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.11.2020