Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Водохреща 2021: коли освячують воду

Православні християни 19 січня 2021 року готуються святкувати Хрещення Господнє. У цей день багато людей відправляться до води, щоб зануритисяу неї та набратися цілющої сили.

У день Хрещення Господнього християни звикли занурюватися у крижану воду. Це сцілює тіло, а вода забирає весь негатив. Люди вірять, що вся вода в це свято цілюща і навіть та, яка тече з водопроводу. Але найбільш потужну енергетику матиме вода під час початку літургії, яка пройде увечері 18 січня.

Читайте

Церковний календар на січень 2021

За церковними правилами, воду починають святити після літургії. Після закінчення богослужіння 18 січня о 19 годині відбуватиметься освячення води. Але багаторічні дослідження показують, що абсолютно вся вода у цей період наділяється цілющими властивостями.

Освячення води відбувається регулярно в храмах, але саме йорданська вода має найбільшу силу. Вона може простояти 12 місяців, після чого втрачає свої властивості і починає псуватися. Християни вірять, що в день Хрещення Господнього всі молитви будуть почутими і Бог винагородить їх за смиренність і віру в серці.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-17 06:45:26