Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Водопілля на Чернігівщині: порушилося сполучення між селами та припинила роботу одна з переправ

Водопілля на Чернігівщині: порушилося сполучення між селами та припинила роботу одна з переправ

На Чернігівщині на річці Десна нижче села Розльоти продовжується розвиток другої хвилі водопілля (дощового паводку) з підвищеннями рівнів води на 4-20 см за добу.

Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в області на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, через підйом рівня води в Десні, порушене транспортне сполучення:

Новгород-Сіверська територіальна громада порушене пряме сполучення з села Бирине, Підгірне та Прокопівка. Рух транспорту здійснюється через Сумську область. Для перевезення населення залучили рятувальників. За добу перевезено 52 особи;

Новгород-Сіверський перелито проїзну частину вулиці 8 Березня (перевезення населення здійснюється човнами);

Коропська територіальна громада Новгород-Сіверського району порушене пряме сполучення з селища Лиса Гора;

селище Короп перелито проїзну частину вулиці Лугова. Для перевезення населення залучили рятувальний човен. За добу перевезли 2 особи.

У Сосницькій громаді призупинила функціонування паромна переправа у напрямку сіл Пекарів, Кнути, Костирів та Синютин. Рух транспорту здійснюється через Коропську територіальну громаду Новгород-Сіверського району.

Через підйом рівня води в річки Дніпро спостерігається перевищення небезпечних відміток затоплення та порушення транспортного сполучення:

Михайло-Коцюбинська територіальна громада Чернігівського району перелито проїзну частину автодороги Пустинки-Рудня. Транспортне сполучення здійснюється за допомогою техніки підвищеної прохідності, на окремих ділянках — човнів;

село Мньов Чернігівського району перелито проїзну частину вулиця Набережна та підтоплено 7 домоволодінь;

Ріпкинська територіальна громада перелито проїзну частину автодороги Радуль – Новосілки. Перевезення населення здійснюється човнами.

Селище Радуль Чернігівського району перелито проїзну частину вулиць Новікова, Дніпровська, Міхньова, Київська та Низова. Перевезення населення здійснюється човнами.

Фото — ГУ ДСНС в Чернігівській області

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
10.05.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь