Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Водолази очистили дно Остра на міському пляжі. «Котів у мішку» не виявлено

Наближається літо, а з ним і купальний сезон. На черговій апаратній нараді, яка відбулася 26 травня, працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» обговорили питання благоустрою офіційного міського пляжу в м. Ніжині. Дані роботи розпочнуться буквально через кілька днів.

Того ж дня, 26 травня, до Ніжина прибули водолази відділення підводного розмінування групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону УДСНС України у Чернігівській області. Їхня задача – обстежити дно р. Остер в межах офіційного міського пляжу. Як пояснив представник загону, це ділянка приблизно 100 метрів довжиною та 20 метрів – в середину ріки від берега.

Чернігівські водолази приїжджають до Ніжина вчетверте – саме напередодні купального сезону. Рятувальники здійснили очищення водойми від сміття і водоростей, які могли б становити загрозу для відпочивальників.Журналіст «УН» поцікавилася, чи «зловили» водолази щось незвичайне, крім пластикових пляшок і битих склянок.«Цьогоріч – нічого незвичайного. А от минулого року витягли з річки кілька автомобільних шин та… дві мішки з котами. Певно, господарі вирішили в такий спосіб позбутися непотрібних тваринок.

Також журналіст «УН» поцікавилася, чи не трапляється часом такого, щоб водолази недообстежили дно: навіть в спеціальному обладнанні намацати під водою невеликий предмет дуже складно. Натомість він може становити небезпеку для тих, хто купатиметься в річці.«Ні, такого у нас не трапляється, – відповідають фахівці. – Спеціальне обладнання дозволяє нам пірнати максимально глибоко. Крім того, існує спеціальна методика, за якою ми працюємо. І ще – ми досвідчена команда.

Сьогодні – у Ніжині, завтра їдемо у Корюківку, напередодні були у Прилуках». Загалом чернігівські водолази перевірили й очистили понад 2 тис. метрів квадратних підводної акваторії річки. «Виловлене» сміття фахівці склали на березі – його приберуть працівники КП «ВУКГ» – підприємство призначено відповідальним за благоустрій міського пляжу.

По завершенню робіт буде складено відповідний акт про готовність пляжу до купального сезону.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Unenizh.org.ua
2021-05-26 14:48:03