Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Водію, який наїхав на учасників різдвяного параду, загрожує п’ять довічних ув’язнень

Деррелу Бруксу – водію позашляховика, який наїхав на натовп учасників різдвяного параду у місті Уокешо (штат Вісконсін), загрожує п’ять довічних ув’язнень.

Бруксу у вівторок повідомили про п’ять навмисних вбивств першого ступеня.

Відповідно до законів штату, якщо Брукса визнають винним, його буде засуджено до довічного ув’язнення за кожним із п’яти пунктів.

Прокуратура має намір пред’явити додаткові звинувачення, оскільки стало відомо про шосту жертву інциденту — восьмирічного хлопчика.

За законами штату Вісконсін, до винесення вироку не можна тримати обвинуваченого під вартою, не встановивши суму застави. Брукса випустять з-під варти на час розгляду, якщо за нього внесуть заставу у розмірі $5 млн.

Уповноважений суду Кевін Костелло назвав суму надзвичайно високою, але виправданою. Наступне засідання заплановане на 14 січня.

Напередодні на музикантів Тревіса Скотта, Дрейка та компанію Apple подали ще один судовий позов, пов’язаний із трагічними подіями на музичному фестивалі Astroworld. У звинуваченнях вимагається компенсація у розмірі $750 млн.

Позов подав адвокат Тоні Бузбі від імені більше ніж 125 фанів, включно із сім’єю одного із загиблих. У документі стверджується, що музиканти, організатори та Apple виявили недбалість, через що загинуло 10 людей, зокрема 9-річний хлопчик.

У звинуваченнях також зазначається, що організатори не мали достатніх навичок у зупиненні неконтрольованого натовпу.

Тепер від музикантів, організаторів та Apple вимагають багатомільйонну компенсацію всім постраждалим.

Джерело: ABC

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-24 15:56:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин