Новини Чернігова

Водіїв Чернігівщини попереджають про різке погіршення погоди

 Водіїв Чернігівщини попереджають про різке погіршення погоди

Завтра, 8 грудня, за прогнозами Укргідрометцентру, в області очікується випадіння снігу та мокрого снігу з дощем. А також перехід температурних показників через 0 (то плюсова температура, то мінусова), що є причиною ожеледиці.Дані погодні умови можуть стати причиною ускладнення дорожньої обстановки.

Про це попереджає Служба автомобільних доріг у Чернігівській області на своїй сторінці у Facebook.

У випадку різкого погіршення погодних умов  із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на  майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку. Їх перелік можна знайти за посиланням.

Також знову нагадуємо водіям вантажівок про введення тимчасового обмеження на осінньо-зимовий період на аварійно небезпечних ділянках доріг державного значення з крутим під'йомом та спуском.

Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області та надання інформації про стан проїзду працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг за телефонами:  (0462) 661893 та 0952714374.Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.12.2018