Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Во Львове директора гимназии оштрафовали на 34 тыс. грн из-за невакцинированных работников

У Львові директора місцевої гімназії оштрафували на 34 тис. грн за те, що навчальний заклад працював попри відсутність вакцинації проти коронавірусу у 80% співробітників.

Відповідне рішення виніс Галицький районний суд Львова.

Йдеться про львівську школу-гімназії Святої Софії. У судовому рішенні зазначається, що директор навчального закладу порушила карантинні вимоги, передбачені постановою Кабінету міністрів №1236, та допустила продовження навчального процесу офлайн без обов’язкової вакцинації 80% працівників.

Відтак суд дійшов висновку, що в діях директора є ознаки адміністративного правопорушення, та наклав на неї штраф у розмірі 34 тис. грн. Крім того, з директора стягнуть на користь держави судовий збір у розмірі 454 грн.

Цю постанову можна оскаржити в Львівському апеляційному суді протягом десяти днів.

Як відомо, в жовтій та помаранчевій зонах карантину працювати в офлайн-режимі можуть ті навчальні заклади, щонайменше 80% працівників яких вакциновані проти коронавірусу хоча б однією дозою. В протилежному випадку навчальний заклад має перейти на дистанційне навчання.

Крім того, на помаранчевому рівні епідемічної небезпеки місцева влада може запроваджувати додаткові обмеження.

Львівська область поки що знаходиться в помаранчевій зоні.

Водночас у червоній зоні карантину заклади освіти можуть працюватимуть офлайн, лише якщо 100% працівників повністю вакциновані.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-25 15:00:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин