Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

ВО «Батьківщина» відкрила в Чернігівській області «гарячу» лінію щодо незаконного захоплення землі

ВО «Батьківщина» відкрила в Чернігівській області «гарячу» лінію щодо незаконного захоплення землі

ВО «Батьківщина» відкрила на Чернігівщині «гарячу» телефонну лінію для збирання інформації та реагування на факти незаконного захоплення землі.

Про це зі своєї Facebook-сторінки повідомив народний депутат України, заступник лідера партії «Батьківщина» Валерій Дубіль.

На його думку, розпродаж землі, який запустила чинна влада – це величезна афера, мета якої забрати у людей останній ресурс.

«Зараз перед нашою командою стоїть завдання захистити Україну. Важливо, щоб люди не продавали свої паї за копійки, адже забрати землю в українців – це і є головна мета прийнятого закону. В кожній області Батьківщина буде підтримувати громадян в цьому питанні – працюватимуть юристи, всі депутати на всіх рівнях, відкриті «гарячі» лінії в кожній області. Ми ж усіма можливими способами будемо добиватися справедливості – земельне питання має бути винесене на референдум!», – написав Валерій Дубіль.

Номер «гарячої» лінії у Чернігівській області  – (063)1766862. Телефонувати можна з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00.

ВО «Батьківщина» відкрила в Чернігівській області «гарячу» лінію щодо незаконного захоплення землі

Крім того, найближчим часом "Батьківщина" з тією самою метою відкриє всеукраїнську «гарячу» телефонну лінію. Її запуск, за інформацією прес-служби партії, анонсувала народна депутатка, лідер політичної сили Юлія Тимошенко. «Гаряча» лінія допомагатиме українцям стільки, скільки в державі працюватиме ринок землі.

«Красиві розповіді про "ринок землі" нічого спільного з реальністю не мають. Тому ми вирішили, що в ручному режимі реагуватимемо на випадки захоплень паїв українців. До кінця цього тижня ми готуємо обладнання, щоб відкрити партійну «гарячу» лінію, на яку з усієї країни прийматимемо дзвінки. Якщо у людей відбиратимуть землю, ми негайно включатимемося і допомагатимемо людям її повертати», – повідомила Тимошенко.

За її словами, «Батьківщина» вестиме боротьбу за проведення всеукраїнського референдуму щодо землі та визнання пакету «земельних» законів неконституційним у Конституційному Суді.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.07.2021

Залишити відповідь