Воїни ГУР провели вилазка за «нуль», щоб врятувати важкопоранених бійців

Розвідники Black Winter Group у складі «Спецпідрозділу Тимура» Головного управління розвідки Міноборони України провели успішну операцію з евакуації важкопоранених бійців Сил оборони.
Ексклюзивні кадри операції у четвер, 10 липня, були оприлюднені на Telegram-каналі ГУР.
Як зазначається, щоб урятувати постраждалих бійців спецпризначенцям довелося провести вилазку за лінію бойового зіткнення.
«Під час операції спільно з бійцями Третьої окремої штурмової бригади вони утримали позиції українських сил і знищили низку важкодоступних бліндажів з окупантами. Попри безперервні ворожі артобстріли, авіаудари та атаки дронів, розвідники й піхотинці також здійснили успішну вилазку за „нуль“ для порятунку кількох важкопоранених військових Сил оборони України», — йдеться у коментарі до оприлюдненого ГУР відео.
Як повідомляла АрміяInform, українська розвідка роздобула документи міноборони рф про обкрадання у російській армії.