Новини Чернігова
Влучання по енергообʼєктах, пошкоджена залізнична станція, будинки й авто: наслідки атаки РФ на Чернігівщині

Протягом доби 21 червня російські війська атакували кілька громад Новгород-Сіверського району та Остер на Чернігівщині.
Про це повідомляє начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
У селі Понорницької громади через удар БпЛА пошкоджені вікна в будинках.
У селі Коропської громади загорілася суха трава.
У самій Семенівці FPV-дрони атакували будівлю залізничної станції, приватний будинок і легковик.
В Острі унаслідок атаки РФ пошкоджений дах будинку.
Також зафіксували влучання по енергообʼєктах.
Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube, WhatsApp, TikTok.





























