Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Влада Росії робить усе, щоб Зеленський і Путін не зустрілися – Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Росія робить все можливе, щоб зустріч президента Володимира Зеленського та російського лідера Володимира Путіна не відбулася.

Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів. 

– Ми не ховаємося від цієї зустрічі й готові до неї, але у нас складається враження, що саме російська сторона постійно знаходить відмовки, щоб цієї зустрічі уникнути, – сказав міністр. 

Раніше в Кремлі заявили, що з української сторони нібито немає “політичної волі” до поліпшення відносин з Москвою. За словами прес-секретаря Кремля, Путін підтвердив, що готовий зустрітися з Зеленським.

Водночас спікер заявив, що підготовка зустрічі президентів двох країн впирається в тему окупованого Росією Криму. У Кремлі ставлять умову, що ця тема не повинна бути предметом переговорів між Зеленським і Путіним. 

– Річ у тому, що для нас же не існує теми Криму, – повторив Пєсков позицію Кремля, який тепер вважає захоплений Крим нібито частиною Росії.

Крім того, раніше Зеленський висловив думку, що питання повернення Донбасу Україні майже повністю залежить від рішення Путіна. За його словами, президент Росії знає про це.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-06 12:02:36